De politie heeft zojuist bekendgemaakt dat het op zoek is naar een 37-jarige in verband met de schietpartij in Utrecht in een tram vanochtend. Daarbij zijn zeker één dode en meerdere gewonden gevallen. Tanis stond twee weken geleden nog voor de rechter vanwege een verkrachtingszaak.
Het zou gaan om de 37-jarige Gokman Tanis, die geboren is in Turkije. “De politie vraagt u uit te kijken naar de 37-jarige Gökman Tanis (geboren in Turkije) in verband met het incident vanmorgen aan het #24oktoberplein in Utrecht.
Benader hem niet zelf maar bel direct de opsporingstiplijn 0800-6070,” aldus de Politie.
De politie vraagt mensen die de verdachte zien hem niet te benaderen, maar de politie te bellen.
Volgens AD-verslaggever Yelle Tieleman stond de verdacht die nu gezocht wordt, twee weken gelden nog voor de rechter in verband met een verkrachtingszaak. Het is onduidelijk of de schietpartij daar iets mee te maken heeft.
De politie vraagt u uit te kijken naar de 37-jarige Gökman Tanis (geboren in Turkije) in verband met het incident vanmorgen aan het #24oktoberplein in Utrecht.
Benader hem niet zelf maar bel direct de opsporingstiplijn 0800-6070 pic.twitter.com/QZ88s3Wl0k— Politie Utrecht (@PolitieUtrecht) March 18, 2019
De man die ze nu zoeken stond twee weken geleden nog voor de rechter, ivm een verkrachtingszaak.
— Yelle Tieleman (@YelleTieleman) March 18, 2019