Het Karabach conflict tussen Azerbeidzjan en Armenië is de laatste tijden weer aangewakkerd. Nu Azerbeidzjan grote overwinningen heeft geboekt, heeft de PKK hulp gestuurd naar de regio, melden diverse kranten in Turkije.
Met orders uit het Kandil-gebergte is er een groep van 400 speciaal getrainde PKK terroristen gekozen voor deze missie. De terroristen zouden de Armeense troepen in de Karabach regio moeten helpen tegen de Azerbeidzjaanse troepen.

Ook zijn er 150 PYD terroristen van Armeense origine naar Armenië zijn gegaan. Al deze terroristen zijn verdeeld over de steden Ağdam, Cäbrayil en Zengilan.
In februari van dit jaar gebeurde volgens het Azerbeidzjaans parlementslid Ganire Paşayeva het omgekeerde. Toen zou Armenië troepen hebben gestuurd om de PKK te versterken in de vuile oorlog tegen de bevolking van Turkije.